Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Local and Nonlocal Symmetries in Mathematical Physics
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.ORCID-id: 0000-0003-0370-7274
University of Santriago, Chile.
2017 (engelsk)Inngår i: Journal of Nonlinear Mathematical Physics, ISSN 1402-9251, E-ISSN 1776-0852, Vol. 24, nr Suppl. 1, s. 1-2Artikkel i tidsskrift, Editorial material (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
Taylor & Francis, 2017. Vol. 24, nr Suppl. 1, s. 1-2
Emneord [en]
Differential Equations, Symmetry Analysis, Nonlinear Equations
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-67170DOI: 10.1080/14029251.2017.141804Scopus ID: 2-s2.0-85040023761OAI: oai:DiVA.org:ltu-67170DiVA, id: diva2:1171257
Merknad

This is the Preface to the Supplement issue on the subject of symmetries in mathematical physics that consists of 11 articles.

Tilgjengelig fra: 2018-01-06 Laget: 2018-01-06 Sist oppdatert: 2018-12-14bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekstScopus

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Euler, Norbert
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Journal of Nonlinear Mathematical Physics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 214 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf