Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the Eigenvalue of the Laplace Operator in a Domain Perforated Along the Boundary
Bashkirsky Pedagogik University.
Moscow Lomonosov State University.
2010 (engelsk)Inngår i: Doklady. Mathematics, ISSN 1064-5624, E-ISSN 1531-8362, Vol. 81, nr 3, s. 337-341Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2010. Vol. 81, nr 3, s. 337-341
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-3103DOI: 10.1134/S1064562410030014Lokal ID: 0e383ee4-bea1-40a2-ab28-d0b6abf52933OAI: oai:DiVA.org:ltu-3103DiVA, id: diva2:975959
Merknad
Upprättat; 2010; 20110520 (yulkor)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

Forlagets fulltekst

Personposter BETA

Koroleva, Yulia

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Koroleva, Yulia
I samme tidsskrift
Doklady. Mathematics

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

doi
urn-nbn

Altmetric

doi
urn-nbn
Totalt: 26 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf