Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Perturbing semigroups by solving Stieltjes renewal equations
Centre for Mathematics and Computer Science, Amsterdam.
Luleå tekniska universitet.
Department of Mathematics, Airzona State University.
1993 (engelsk)Inngår i: Differential and Integral Equations, ISSN 0893-4983, Vol. 6, nr 1, s. 155-181Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1993. Vol. 6, nr 1, s. 155-181
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-6481Lokal ID: 4b3eeca0-cd35-11df-a707-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-6481DiVA, id: diva2:979366
Merknad
Godkänd; 1993; 20101001 (andbra)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-21bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

I samme tidsskrift
Differential and Integral Equations

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 26 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf