Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Reversed Hölder type inequalities for monotone functions of several variables
Luleå tekniska universitet.
Faculty of Textile Technology, University of Zagreb.
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
1997 (engelsk)Inngår i: Mathematische Nachrichten, ISSN 0025-584X, E-ISSN 1522-2616, Vol. 186, nr 67-80, s. 67-80Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1997. Vol. 186, nr 67-80, s. 67-80
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-6151Lokal ID: 45ab5910-a212-11db-8975-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-6151DiVA, id: diva2:979028
Merknad
Godkänd; 1997; 20070112 (evan)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Persson, Lars-Erik

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Persson, Lars-Erik
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematische Nachrichten

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 13 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf