Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On weighted multidimensional integral inequalities for mixed monotone functions
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
2000 (engelsk)Inngår i: Societe des Sciences Mathematiques de Roumanie. Bulletin Mathematique, ISSN 1220-3874, Vol. 43(91), nr 1, s. 39-45Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2000. Vol. 43(91), nr 1, s. 39-45
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-6175Lokal ID: 4609b850-ad2c-11db-905c-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-6175DiVA, id: diva2:979052
Merknad
Godkänd; 2000; 20070126 (kani)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Persson, Lars-Erik

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Persson, Lars-Erik
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 10 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf