Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the boundedness of some classes of integral operators in weighted Lebesgue spaces
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik.
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
2012 (engelsk)Inngår i: Eurasian Mathematical Journal, ISSN 2077-9879, Vol. 3, nr 1, s. 5-17Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
2012. Vol. 3, nr 1, s. 5-17
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-7784Lokal ID: 634e48e3-d6bf-48d0-94d0-7bf9be8d6538OAI: oai:DiVA.org:ltu-7784DiVA, id: diva2:980674
Merknad
Validerad; 2012; 20120627 (andbra)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

http://www.mathnet.ru/php/archive.phtml?wshow=paper&jrnid=emj&paperid=70&option_lang=eng

Personposter BETA

Arendarenko, LarissaPersson, Lars-Erik

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Arendarenko, LarissaPersson, Lars-Erik
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Eurasian Mathematical Journal

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 27 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf