Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Descriptions of some K functionals for three spaces and reiteration
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
1999 (engelsk)Inngår i: Mathematische Nachrichten, ISSN 0025-584X, E-ISSN 1522-2616, Vol. 202, s. 29-41Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1999. Vol. 202, s. 29-41
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-7984Lokal ID: 66db6200-aace-11db-aeba-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-7984DiVA, id: diva2:980874
Merknad
Godkänd; 1999; 20070123 (evan)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Ericsson, Stefan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Ericsson, Stefan
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Mathematische Nachrichten

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 12 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf