Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
On the best constants in certain integral inequalities for monotone functions
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
1994 (engelsk)Inngår i: Acta Scientarum Mathematicarum, ISSN 0001-6969, Vol. 59, nr 3-4, s. 613-624Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1994. Vol. 59, nr 3-4, s. 613-624
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-8576Lokal ID: 7177b080-b6ca-11db-abff-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-8576DiVA, id: diva2:981514
Merknad
Godkänd; 1994; 20070207 (kani)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Persson, Lars-ErikStepanov, Vladimir

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Persson, Lars-ErikStepanov, Vladimir
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Acta Scientarum Mathematicarum

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 36 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf