Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
The E and K functionals for the pair (X(A),l∞ (B))
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
1997 (engelsk)Inngår i: Collectanea Mathematica (Universitat de Barcelona), ISSN 0010-0757, E-ISSN 2038-4815, Vol. 48, nr 4, s. 479-486Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert) Published
sted, utgiver, år, opplag, sider
1997. Vol. 48, nr 4, s. 479-486
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-14770Lokal ID: e314a950-ac43-11db-aeba-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-14770DiVA, id: diva2:987743
Merknad
Godkänd; 1997; Bibliografisk uppgift: Fourth International Conference on Function Spaces (Zielona Góra, 1995); 20070125 (evan)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Andre lenker

http://www.collectanea.ub.edu/index.php/Collectanea/article/view/3890/4668

Personposter BETA

Ericsson, Stefan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Ericsson, Stefan
Av organisasjonen
I samme tidsskrift
Collectanea Mathematica (Universitat de Barcelona)

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 12 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • harvard1
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf