Endre søk
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Correctors for some nonlinear monotone operators: Appendix with proofs
Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
1999 (engelsk)Rapport (Annet vitenskapelig)
Abstract [en]

Contains appendix with proofs to the publeshed article "J. Byström. Correctors for some nonlinear monotone operators. J. Nonlinear Math. Phys., ISSN: 1402-9251, 8:1 (2001), 8-30."

sted, utgiver, år, opplag, sider
Luleå, 1999. , s. 21
HSV kategori
Forskningsprogram
Matematik
Identifikatorer
URN: urn:nbn:se:ltu:diva-21964Lokal ID: 0eed11e0-ee56-11df-8b36-000ea68e967bOAI: oai:DiVA.org:ltu-21964DiVA, id: diva2:995012
Merknad
Godkänd; 1999; 20101112 (johanb)Tilgjengelig fra: 2016-09-29 Laget: 2016-09-29 Sist oppdatert: 2017-11-24bibliografisk kontrollert

Open Access i DiVA

Fulltekst mangler i DiVA

Personposter BETA

Byström, Johan

Søk i DiVA

Av forfatter/redaktør
Byström, Johan
Av organisasjonen

Søk utenfor DiVA

GoogleGoogle Scholar

urn-nbn

Altmetric

urn-nbn
Totalt: 21 treff
RefereraExporteraLink to record
Permanent link

Direct link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf