Endre søk
Begrens søket
1 - 3 of 3
RefereraExporteraLink til resultatlisten
Permanent link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf
Treff pr side
  • 5
  • 10
  • 20
  • 50
  • 100
  • 250
Sortering
  • Standard (Relevans)
  • Forfatter A-Ø
  • Forfatter Ø-A
  • Tittel A-Ø
  • Tittel Ø-A
  • Type publikasjon A-Ø
  • Type publikasjon Ø-A
  • Eldste først
  • Nyeste først
  • Skapad (Eldste først)
  • Skapad (Nyeste først)
  • Senast uppdaterad (Eldste først)
  • Senast uppdaterad (Nyeste først)
  • Disputationsdatum (tidligste først)
  • Disputationsdatum (siste først)
  • Standard (Relevans)
  • Forfatter A-Ø
  • Forfatter Ø-A
  • Tittel A-Ø
  • Tittel Ø-A
  • Type publikasjon A-Ø
  • Type publikasjon Ø-A
  • Eldste først
  • Nyeste først
  • Skapad (Eldste først)
  • Skapad (Nyeste først)
  • Senast uppdaterad (Eldste først)
  • Senast uppdaterad (Nyeste først)
  • Disputationsdatum (tidligste først)
  • Disputationsdatum (siste først)
Merk
Maxantalet träffar du kan exportera från sökgränssnittet är 250. Vid större uttag använd dig av utsökningar.
  • 1.
    Abramovic, Shoshana
    et al.
    University of Haifa.
    Persson, Lars-Erik
    Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper. University of Tromsø ; The Arctic University of Norway, Narvik.
    Fejer and Hermite–Hadamard Type Inequalitiesfor N-Quasiconvex Functions2017Inngår i: Mathematical notes of the Academy of Sciences of the USSR, ISSN 0001-4346, E-ISSN 1573-8876, Vol. 102, nr 5-6, s. 599-609Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
    Abstract [en]

    Abstract—Some new extensions and refinements of Hermite–Hadamard and Fejer type inequali-ties for functions which are N-quasiconvex are derived and discussed.

  • 2.
    Astashin, S. V.
    et al.
    Samara State University.
    Maligranda, Lech
    Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
    On interpolation in Lp spaces2003Inngår i: Mathematical notes of the Academy of Sciences of the USSR, ISSN 0001-4346, E-ISSN 1573-8876, Vol. 74, nr 5-6, s. 734-739Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
  • 3.
    Astashkin, S.
    et al.
    Department of Mathematics, Samarkand State University.
    Maligranda, Lech
    Luleå tekniska universitet, Institutionen för teknikvetenskap och matematik, Matematiska vetenskaper.
    On interpolation in Lp-spaces2003Inngår i: Mathematical notes of the Academy of Sciences of the USSR, ISSN 0001-4346, E-ISSN 1573-8876, Vol. 74, nr 5, s. 782-786Artikkel i tidsskrift (Fagfellevurdert)
1 - 3 of 3
RefereraExporteraLink til resultatlisten
Permanent link
Referera
Referensformat
  • apa
  • ieee
  • modern-language-association-8th-edition
  • vancouver
  • Annet format
Fler format
Språk
  • de-DE
  • en-GB
  • en-US
  • fi-FI
  • nn-NO
  • nn-NB
  • sv-SE
  • Annet språk
Fler språk
Utmatningsformat
  • html
  • text
  • asciidoc
  • rtf